BELYSNING / Väggbelysning / Vägglykta 7684704
nr 768 4704
Vägglykta
mässing, omarbetad, höjd: 40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juli 2012
kl 18:30:54
100 kr
150 kr
Mässing
Vägglykta
Kondition: slitage, skador
nr 768 4704
Vägglykta
mässing, omarbetad, höjd: 40
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
måndag 30 juli 2012 |
Mässing